LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E quajtën mashtruese/ Klientët “masakrojnë” bukuroshen e reality showt

29 Qershor 2019, 18:38, Lifestyle CNA
E quajtën mashtruese/ Klientët “masakrojnë”

Banorja e re e showt më të ndjekur në Britaninë e Madhe, ?Love Islands?, Belle Hassan është akuzuar se ka marrë para nga klientët e saj para se të futej në vilën më të famshme.

Make-up artistja 21-vjeçare është një nga 6 vajzat e cila do t?i bashkohet djemve në vilë. Një nga shikuesit e shumtë të shoët ka mbetur e shokuar kur ka parë që Belle është bërë pjesë e reality pasi ajo kishte paguar asaj 20 paundë për një make up që Belle duhet t’i bënte.

Por kjo nuk ishte e vetmja kliente që Belle kishte mashtruar, kishte dhe shumë të tjerë që e akuzonin 21-vjeçaren si mashtruese.

Sigurisht që nuk kanë munguar dhe komentet pozitive ndaj pjesëmarrjes së saj në reality show./ CNA.al

Lajmet e fundit nga