LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Largohet nga të kuqtë/ Partizani lë të lirë sulmuesin malazez

26 Korrik 2018, 18:39, Aktualitet CNA
Largohet nga të kuqtë/ Partizani lë të lirë sulmuesin

Futbollisti malazez i Partizanit, Stefan Nikoliç, ka ndërprerë marrëdhëniet marrëdhëniet me klubin e Partizanit.

Në një njoftim në faqen e klubit në rrjetet sociale, bëhet me dije se palët janë ndarë me mirëkupim nga njëri-tjetra.

Sulmuesi 28 vjeçar, ishte pjesë e të kuqve, në dy ndeshjet që Partizani zhvilloi me ekipin e Mariborit, në kuadër të eleminatorëve të Europa league.

Postimi i plotë

Klubi njofton mbylljen e bashkëpunimit me Stefan Nikoliç. Sulmuesi 28 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim marrëveshjen mes palëve, duke i dhënë mundësi lojtarit nga Mali i Zi të jetë i lirë.

Nikoliç ishte pjesë e skuadrës në dy përballjet e Europa League që ekipi zhvilloi ndaj sllovenëve të Maribor.

Klubi i uron njëkohësisht Stefan Nikoliç suksese në karrierën e tij sportive. /CNA.al

Lajmet e fundit nga