LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Goditi efektivin e policisë/ Arrestohet 23 vjeçari

26 Korrik 2018, 17:57, Aktualitet CNA
Goditi efektivin e policisë/ Arrestohet 23 vjeçari

Një 23 vjeçar me iniciale A.A nga Shkupi ka sulmuar një efektiv të policisë rrugore, pasi ky i fundit e kishte ndaluar për tejkalim të normave të shpejtësisë.

Sipas mediave maqedonase, ngjarja ka ndodhur në bulevardin ?Serbia? në Shkup.

Nga të dhënat e policisë, mësohet se 23 vjeçari fillimisht ka kërcënuar efektivin e policisë dhe më pas e ka goditur.

Për momentin 23 vjeçari ndodhet në rajonin e policisë, ndërsa kjo e fundit po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga