LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot/ “Armikja” e Bashës dhe mbështetësja e tij bëhen bashkë

26 Korrik 2018, 15:24, Aktualitet CNA
Fotot/ “Armikja” e Bashës dhe mbështetësja e tij

Ndonëse klasa politike është në ditët e saj më të këqija, për dy mikeshat politikane nuk rezulton kështu.

Deputetja demokrate Albana Vokshi dhe ish-deputetja e PDIU-së Mesila Doda kanë zgjedhur që nën shoqërinë e njëra tjetrës të shijojnë ditën e sotme nga një gotë wiski.

Edhe pse sot për sot deputetja Vokshi është një nga mbështetëset e mëdha të Bashës dhe Doda një “armike? e larguar prej tij, duket që kjo nuk ka ndikuar në marrëdhënien e tyre. /CNA.al

Lajmet e fundit nga