LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vogëlushja më e bukur në botë ka fiksuar njerëzit/ A është vërtetë njeri?

26 Korrik 2018, 20:50, Aktualitet CNA

Një vogëlushe e panjohur nga Nigeria është quajtur si ?vajza më e bukur në botë? pasi i gjithë interneti është hipnotizuar me fotot e saj.

Aq komente dhe reagime ka patur për fytyrën e saj sa vetë fotografi ka postuar 3 foto radhazi nën përshkrimin:

?Po, ajo është njeri, por është gjithashtu një ëngjëll. Fëmijët janë dhuratë e Zotit!?

Mënyra e qëndrimit dhe fokusi në shikimin e saj, tregon se vajza e quajtur Jare zotëron aftësi shumë të mira pozimi.

Ndonëse nuk është modele profesioniste, portreti i vogëlushes është ngulitur në mendjen e të jithë atyre që e kanë parë.

Lajmet e fundit nga