LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po kontrollonte për kultivim droge/ Rrëzohet nga mali punonjësi i Antidrogës

26 Korrik 2018, 11:21, Aktualitet CNA
Po kontrollonte për kultivim droge/ Rrëzohet nga mali punonjësi i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një punonjës i antidrogës është rrëzuar nga një pjerrësi mali rreth 200 metra.

Mësohet se efektivi i policisë po kontrollonte për kultivim hashashi dhe është rrëzuar.

MB bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në malet e Vranishit, ndërsa ende nuk dihet gjendja e efektivit të policisë.

Ministria e Shendetesise thote se ekipi mjekesor ndodhet se bashku me helikopterin e ushtrise ne vendin e ngjarjes, por qe ky i fundit e ka te veshtire uljen per shkak te terrenit.

Lajmet e fundit nga