LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eleni Foureira foli shqip në mes të sheshit “Skënderbej”/ Ja super performanca

26 Korrik 2018, 08:51, Aktualitet CNA
Eleni Foureira foli shqip në mes të sheshit

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ngriti në këmbë të gjithë sheshin ?Skënderbej? me performancën e saj energjike.

Ajo dukej mjaft në formë, ndërsa nuk mungoi kërcimi në skenë i këngëtares, e cila krijoi një atmosferë shumë festive, madje dhe foli shqip.

?Si jeni mirë?, i pyeti Eleni në fillim të koncertit të gjithë të pranishmit.

Këngëtarja shqiptare e cila mori shumë famë me paraqitjen e saj në EuroVision, u rendit në vend të dytë dhe bëri krenarë miliona shqiptare.

Ajo ishte pretendente për vendin e parë, por sërish i dorëzoi kupën Qipros si një prej finalisteve të festivalit.

 

Eleni Foureira sapo ?dogji? Sheshin Skenderbej me kengen e saj Fuego dhe duhet thene ishte me te vertete FUEGO ?? #inlife #fuego #elenifoureira @foureira

A post shared by IN Life (@inlife.al) on

Fuego?Ja përshëndetja në shqip dhe performanca e Elenit në Tiranë. #INTvAlbania @foureira #EleniFoureira #Music @inlife.al

A post shared by IN Tv – IN Radio105.7 -intv.al (@intvalbania) on

Lajmet e fundit nga