LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 26 korrik 2018

26 Korrik 2018, 07:05, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 26 korrik 2018

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 26 korrik 2018:

?Shekulli? hapet me titullin ?Maturantët fitues, ja procedurat e regjistrimit në fakultete?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Cutillo: Kanabisi shqiptar mbetet një kërcënim për Italinë?.

?Standard? hapet me titullin ?Shqipëria jo më në listën e mikrpitjes së biznesit amerikan, opozita: Jemi në kolaps total ekonomik?. Ndërsa vijon me një tjetër titull ?Konfirmohet nga KPK gjyqtari Ardian Dvorani, PD: Vulë e një proçesi farsë dhe politik?.

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Kompensimi për energjinë, kush e përfiton në Tiranë?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Vlahutin: Grupe të caktuara bënë përpjekje ?shantazhi? kundër reformës?.

?RD? hapet me titullin ?Vettingu në duart e krimit?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Miliarda të tjera për koncesionin e Vilmës?.

?Koha Jonë? hapet me titullin ?Deputetja Silva Caka: Rama rrëmbeu drejtësinë?. Një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Petrit Vasili: BE në Tiranë, heshtni se boll dëmtuat drejtësinë?.

?Shqiptarja.com? hapet me titullin ?Dosja e SHISH, Lidhja e ngushtë e ish-diplomatit shqiptar me spiunin rus?, ndërsa vijon me një tjetër titull ?Shkarkohet Rovena Gashi, kalojnë Dvorani dhe Faqolli?.

Lajmet e fundit nga