LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha sulmon Top Channel/ Lajme fallso në shërbim të Ramës

4 Shkurt 2017, 21:26, Aktualitet CNA

Kryetari i Partisë Demokratike ka sulmuar Top Channel, pas një lajmi të publikuar mbi zgjedhjet e 18 qershorit, ku thuhej se Partia Socialiste mund të fitonte zgjedhjet edhe pa LSI.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan:

Njelloj si Rama edhe TopChannel e paska shpallur rezultatin pa u bere zgjedhjet fare. #FakeNews #LajmeFallso ne sherbim te Rames. Fshehin realitetin dhe gatuajne genjeshtra perdite e per ore. Turp!
#18Shkurt #NgrihemiBashke

Më poshtë lajmi i publikuar nga Top Channel

Projeksioni/ Sikur LSI të dilte vetëm, PS me Idrizin dhe Topin, 72 mandate. Por…

Lajmet e fundit nga