LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandal/ Kreu i Komisariatit dhunon të rinjtë (Video)

25 Korrik 2018, 18:23, Aktualitet CNA

?Policia që duam? sërish është përfshirë në skandal.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari digjital, shoqëruar me një video.

Në denoncim thuhet se kryekomisari i Pogrdecit Agron Brahaj, dhunon të rinjtë e këtij qyteti.

Postimi i plotë i Berishës:

Narkokomisari i Pogradecit kercenon si bandit te rinjte e qytetit!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Dua tju dergoj nje video abuzuese te kreut te Komisariatit te Pogradecit Agron Brahaj, i cili dhunon te rinjte pogradecare. Komisari eshte personi qe fyen dhe kercenon te rinjte ne vodeo. Ja pra kjo eshte policia e shtetit, kur filmojne vete sillen si te kulturuar, dhe kur fikin kamerat kercenojne dhe shajne qytetaret” /CNA.al

Lajmet e fundit nga