LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reforma në Drejtësi "mbush 2 vjeç"/ Rama ironizon rëndshëm opozitën

25 Korrik 2018, 18:12, Aktualitet CNA

Kryeministri, Edi Rama ka kujtuar sot 2 vjetorin e miratimit të reformës në drejtësi.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama është shprehur se pastrimet në drejtësi kanë filluar, ndërsa opozita vazhdon me të njëjtën histori.

Kryeministri vazhdon më tej duke thënë që opozita ?i bie njëri gozhdës e tjetri patkoit?.

Postimi i plotë

Fiks dy vjet më parë kaloi pas njëmijë qametesh Reforma në Drejtësi.Sot pastrimi i llumit të madh ka nisur pa ndalim.Ndërsa ata njësoj si atëherë i bien njëri gozhdës e tjetri patkoit dhe po njësoj SHBA-BE u kërkojnë t?i thërrasin mendjes. Sa gjynah për këdo i beson e dëgjon ende./CNA.al

Lajmet e fundit nga