LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Në Parlament ka edhe homoseksualë”/ Me kë e ka Nard Ndoka?

26 Korrik 2018, 16:29, Aktualitet CNA
“Në Parlament ka edhe homoseksualë”/ Me kë e ka Nard

Deputeti Nard Ndoka thotë se pas kriminelëve, në Parlament janë bërë pjesë edhe ligjvënës homoseksualë.

Pasi e cilësoi si sukses të Bashës pastrimin nga kriminelët, ai deklaroi se ishin futur edhe persona me prirje të ndryshme seksuale.

Siç raporton gazeta ?Tema?, deklarata e Ndokës bëri mjaft bujë në rrjet ku faqe të ndryshme kanë nisur të aludojnë për të gjetur se cili është ligjvënësi homoseksual që përmendi kreu i PDK-së.

Nga ana tjetër ai u pyet për pasurinë e tij dhe këmbënguli se edhe në ILDKPI ishte i pastër dhe 900 mijë eurot nuk ekzistonin.

Madje sipas Ndokës, të 3 djemtë e tij ndodhen në Maltë për studime e punë njëkohësisht pikërisht për t?u edukuar edhe me jetën e vërtetë e të ndershme.

I pyetur nga gazetari Flavio Qarri në emisionin ?Kafein? rreth përbërjes së Kuvendit, ai adresoi një sërë akuzash ndaj shefit të qeverisë Edi Rama.

Lajmet e fundit nga