LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk dini se çfarë kuptimi kanë ëndrrat tuaja?/ Mësoni më shumë rreth asaj që ju ndodh

30 Janar 2018, 23:25, Aktualitet CNA

Të gjithë kemi pyetur se çfarë kuptimi ka ëndrra që kemi parë një natë më parë. Bëhemi kuriozë, dhe mendojmë se na ndikon në ditën tjetër. Të gjithë kemi kërkuar në internet për kuptimin e ëndrrës që shikuam. Por mos u shqetësoni, ne kemi kërkuar dhe kemi gjetur se ç?do të thotë të shikosh disa objekte apo njerëz në ëndërr.

-Nëse shikoni në ëndërr një person të familjes

Nëse shikoni në ëndërr mamanë, kjo tregon për instiktet tuaja të mëmësisë, dhe e kundërta ndodh me babain, ai përfaqëson autoritetin tuaj. Por çdo gjë varet nga situata që është krijuar në shtëpinë tuaj dhe me familjarët tuaj.

-Nëse shikoni në ëndërr dikë që pëlqeni

Nëse atë që pëlqeni e shikoni në ëndërr do të thotë se ju ndiheni e sigurtë në marrëdhënien tuaj.

-Nëse ëndërroni për një koleg pune

Nëse ëndrra është e lidhur me punën atëherë kjo ka të bëjë me ndonjë punë të papërfunduar./CNA.al

Lajmet e fundit nga