LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zvogëlon gjoksin/ Modelja lëviz lirshëm në qytet

30 Janar 2018, 22:40, Aktualitet CNA

Pas shumë postimeve që ka bërë në rrjetet sociale, më në fund Amber Rose e ka bërë operacionin që kaq shumë e kërkonte. Zvogëlimin e gjoksit. Mbas shumë seancash të cilat i ka publikuar dhe në rrjetet sociale, ajo arriti atë që donte dhe që e mundonte.

?Nuk ka ndjesi më të mirë se sa të mbash reçipeta dhe të mos lodhesh.? shprehet Amber.

Modelja është parë në rrugët e Los Angelos me rroba sportive e cila po drejtohej drejt një lokali./CNA.al

Lajmet e fundit nga