LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 mënyra si të ndiheni të qetë në takimin e parë

17 Shtator 2017, 13:17, Lifestyle CNA

Janë disa situata në jetë të cilat të përballin gjithmonë me të njëjtat emocione. Takimi I parë është gjithmonë një problem më vete. Veshja, flokët, makiazhi, parfumi dhe mbi të gjitha temat që mund të diskutosh.
Më poshtë po ju listojmë një listë me hapat që duhet të ndiqni për të qënë të qetë dhe për të siguruar një takim të dytë.

Të ndodhë ç?të ndodhë, ju prapë duhet të kujdeseni për veten tuaj. Të tjerat kalojnë./CityNews

Lajmet e fundit nga