LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfimi i Aurela Gaçes/ Kur më propozoi për martesë zetoristi në shtëpi

17 Shtator 2017, 10:03, Lifestyle CNA

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe ka qenë e ftuar mbrëmë te ?Xing me Ermalin? në TvKlan.

Ndër të tjera në bisedën e saj dhe shfaqjen para spektatorëve, Aurela ka treguar edhe një ngjarje që bëri publikun të shpërthente në të qeshura.

Ajo tregoi sesi kur ishte 23 vjeçe dhe kishte marrë famë në Tiranë, ka marrë një propozim aspak të zakonshëm për martesë.

?Troket dera në shtëpi. Ime motër shikon nga syri magjik dhe ngaqë nuk e njihte atë burrin, i thotë: ?Babi nuk ndodhet këtu dhe hajde në orën 4.?-tregoi Gaçe në fillim të rrëfimit të saj. ?Ora 4 pa 1 minutë, vjen ky. Hap derën babi dhe ai i tha: ?Mirëdita, unë jam ?Koçi?. Ishte veshur me kostum dhe bën të hyjë brenda në shtëpi.?

Më tej ajo ka treguar se nëna e mori me të qeshur të gjithë situatën, ndërkohë që babai fillimisht u nevrikos.

Koçi tregoi se e kishte parë nga ekrani dhe donte të martohej me të.

Kur babai i Aurelës e pyeti për profesionin, ai ka treguar se ishte zetorist me 8 klasë shkollë.

?Ti mat hapin tënd me hapin e vajzës sime?!- i kishte thënë babai i Aurelës dhe ai i ishte përgjigjur:  ?Po njeriu e hedh një hap në jetë!?-ka rrëfyer këngëtarja. /Citynews

Lajmet e fundit nga