LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trump e poshtëron përsëri bashkëshorten e tij/ Ja çfarë i thotë në fjalim

16 Shtator 2017, 13:38, Lifestyle CNA

Sjelljet jo të hijshme të Trump ndaj gruas së tij nuk janë hera e parë që po ndodhin. Herën e fundit në një fjalim me ushtarakët, Trump është sjellë në mënyrë të papërshtatshme me Melanian.

“Dhe tani, kam kënaqësinë time ta prezantoj burrin tim, Presidentin e SHBA-ve Donald Trump?, thotë Melania, dhe më pas në skenë shfaqet Presidenti duke i thënë: ?Tani, shko prapa skene. Shko dhe ulu zemër”.

Kjo ishte një skenë fyese për Melanian, të cilën përveç se e trajton në një mënyrë aspak familjare, e shtyen për ta larguar nga podiumi./CityNews

Lajmet e fundit nga