LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U kap "mat" me deputetin e PD-së/ Ilda Bejleri thyen heshtjen për marrëdhënien e tyre

15 Shtator 2017, 15:37, Lifestyle CNA

Gazetarja sportive Ilda Bejleri u fotografua ndërkohë që po dilte nga restoranti pas një darke me deputetin e Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

Ndërkohë që mediat aluduan për një lidhje të mundshme mes tyre, Ilda vendosi që t?u japë fund thashethemeve.

Gazetarja e sportit ka bërë një intervistë për ?Pop Culture? , emisionin e Top Channel, ku ka thënë se ajo dhe Klevisi janë shumë miq dhe asgjë më tepër.

?Unë Klevisin e kam mik. Besoj që mund të hamë darkë me miqtë??, ? është shprehuar ajo me nota humori./CityNews

Lajmet e fundit nga