LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ami dhe Ermali bekohen për herë të dytë

14 Shtator 2017, 19:05, Lifestyle CNA

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një çift mjaft I njohur nga publiku sepse prej vitesh janë pjesë e ekranit shqiptar. Joeli erdhi në jetën e çiftit 4 vite më parë, ndërsa sot ata mendojnë se Joelit I duhet një motër ose vëlla si dhuratë. Lajmi bëhet I ditur nga postimi I Ermalit në llogarine e tij në Instagram. Ai ka postuar një foto me Amin me një test shtatzanie në dorë dhe poshtë fotos shkruhet, ? Një beb rrugës? Do bëhemi katër.? Pas postimit çifti ka marrë një numër të madh urimesh./CityNews

Lajmet e fundit nga