LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Eva Murati flet për lidhjen me djalin e Topallit/ Nuk kam bërë asnjë turp, ju tregoj pasionet e mia

16 Shtator 2017, 15:43, Lifestyle CNA

?Nuk e mendoja që futbolli do më bënte kaq shumë për vete, më ka përfshirë të tërën?. Kështu deklaron në një intervistë për emisionin ?Chic? në News 24, prezantuesja e ?UEFA Champions League Show?, Eva Murati.

E re, e bukur dhe e talentuar njëkohësisht ajo thotë se nuk e ka problem të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë, por shpeshherë ndjehet e bezdisur për etiketimet që i bëhen, për shkak të lidhjes me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genarin.

?Unë jam e hapur për lidhjen time, se s?kam asgjë për të fshehur në lidhje me të. S?kam bërë asnjë turp, asnjë gabim. Kam një lidhje të gjatë 6-vjeçare me bashkëmoshatarin tim. Por, shqetësohem pak se mediat e kanë keqpqërdorur disi pjesën e lidhjes sime. Pra, në aspektin e fokusimit vetëm në këtë dhe jo në lidhje me aftësistë e mia apo projektet që kam realizuar?,- thotë bukuroshja e ekranit.

Duke pranuar se sporti është kthyer në një dashuri të dytë për të, ashtu si televizioni e filmat ku ka filluar të eksperimentojë, Eva mban gjithnjë një çelës rezervë, për sa i përket së ardhmes.

?Do të diplomohem në Drejtësi. Unë familjarisht s?kam lidhje me botën e artit, jam përpjekur vetë ta zhvilloj këtë pasion. Edhe sikur televizioni të më mbyllë dyert, kam një rezervë, diplomën?,- thotë ajo duke qeshur.

E për të gjithë ata që nuk e dinë, Eva zbuloi se është tifoze e Juventusit dhe ka futbollist të preferuar Bufonin, trajnerin e kësaj skuadre. /Citynews

Lajmet e fundit nga