LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Personazhet e "IN" kanë “pushtuar” Tiranën/ Çfarë po ndodh?

16 Shtator 2017, 09:29, Lifestyle CNA

Prezantuesit e televizionit ?InTv? kanë dalë nëpër rrugët e Tiranës për të bërë një set fotografish dhe promocioni.

Ata ndodhen në rrugë të ndryshme të Tiranës dhe kanë tërhequr vëmendjen me paraqitjen e tyre. Prezantuesit kanë vendosur që të dalin nga ambientet e televizionit për të provuar diçka ndryshe. Tashmë personazhet e njohur të ?InTv? mund t?i gjeni në rrugët kryesore të Kryeqytetit. /CityNews

 

Personazhet e “IN” kanë “pushtuar” Tiranën. Çfarë po ndodh? Mund ti gjeni sot kudo… ?? #INTvAlbania #InstaVideo #Story #Mood

A post shared by IN Tv – INRadio105.7 – intv.al (@intvalbania) on

Lajmet e fundit nga