LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Stresi stresohet me sherret/ Ngre flamurin e bardhë në Prishtinë

14 Shtator 2017, 17:52, Lifestyle CNA

Duke qënë në fokus për një kohë të gjatë për zënkat që ka mes artistësh, mesa duke këngëtari Stresi është ?I lodhur? nga gjithë kjo vëmëndje mediatike. E njohur masivisht  gjendja e tensionuar midis Stresit dhe Mc Kreshës&Lyrical Son, sa e sa këngë I kanë dedikuar njëri tjetrit duke I bërë diss-e dhe duke organizuar fansat dhe kësaj dalje televizive me sherre ju bëjmë mw dije se I ka ardhur fundi.
Mbrëmjen e kaluar në Prishtinë është hedhur një hap I papritur I këngëtarëve. Në një nga klubet ku kanë performuar dy këngëtarët kosovarë ka qënë dhe Stresi I pranishëm dhe sipas disa burimeve të Prive.al atmosfera ka qënë mjaft e qetë duke dhënë sinjale për një armiqësi të mbyllur.
Tani jemi në pritje të një bashkëpunimi të mundshëm, ndoshta si një himn për të gjithë artistët që pajtohen. /CityNews

Lajmet e fundit nga