LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhvishet supermodelja/ Ja çfarë ka përgatitur Gigi

17 Mars 2017, 20:00, Lifestyle CNA

Gigi Hadid kish zgjedhur të vishte një bluzë ngjyrë portokalli të cilën e kishte kombinuar mjaft mirë me të zeza.

Supermodelja 21 vjecare është drejtuar për tek studiot e Steiner Studios, në New York, për setin e saj të rradhës fotografik.

Bukuroshja do të vijë shumë seksi dhe nxehtë me një set fotografik me bikini, ndërsa fansat mezi po presin foto e rradhës të sajat me veshjet e reja të koleksionit pranverë verë 2017 të Victoria Secret. /Citynews/

Lajmet e fundit nga