LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ Shikoni çfarë bën Miley dhe i dashuri i saj

17 Mars 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Miley Cyrus dhe i fejuari i saj  Liam Hemsworth kanë treguar se po preferojnë të kujdesen për njëri tjetrin dhe trupat e tyre duke dalë për vrap.

Këte mbasdite, këngëtarja e mirë johur ka dalë e veshur sportive duke vrapuar në Los Angeles, ndërsa shoqërohej edhe nga i dashuri i saj.

Dyshja më e përfolur e showbizit, duket se është duke shijuar marrdhënien e tyre të dashurisë, ndërsa këtë periudhë kanë marrë një pauzë nga bota e muzikës. /Citynews/

Lajmet e fundit nga