LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Selena pozon për kopertinën e Vogue

17 Mars 2017, 08:00, Lifestyle CNA

Selena Gomez ka realizuar setin e saj të ri fotografik për kopertinën e revistës së famshme Vogue.

Bukuroshja 24 vjecare ka pozuar e veshur me një kanatjere me lule me motive pranverore, ndërsa shikimi i saj vrastar ka cmendur lexuesit në mbarë botën.

Selena njihet si një femër shumë sensuale dhe provokuese, ndërsa ka marrë shumë famë për shkak të marrdhënies së saj të komplikuar me ish adoleshentin më të famshëm në botë Justin Bieber. /Citynews/

Lajmet e fundit nga