LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja cfarë bishe ka humbur Justin Bieber

16 Mars 2017, 10:00, Lifestyle CNA

Ish e dashura e Justin Bieber ka realizuar një tjetër foto seksi me të brendshme lingerie para pasqyrës.

Ajo ka shkrepur një foto nga dhoma e saj e gjumit, ndërda duket shumë seksi dhe provokuese.

Edhe pseka një vajzë dy vjecare, bukuroshja australiane, i ka perfekte linjat e saj trupore.

Ajo i ka treguar këngëtarit të suksesshëm se cfarë ka humbur, ndërsa pa frikë tregon belin e hollë dhe kofshet e tonifikuara, nga palestra që ushtron cdo ditë. /Citynews/

Lajmet e fundit nga