LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim ndan me fansat shpërthimin në lotë/ Skenat në serial

15 Mars 2017, 21:00, Lifestyle CNA

Kim Kardashian e ka përjetuar keq axhendën e zënë dhe të ngarkuar të bashkëshortit të saj reperit Kanye West.

J Lo duket se është bërë edhe shkak i debateve të tyre të forta, ndërsa Kim ka shpërthyer në lotë disa herë.

Dyshja u fotografua sërish së bashku duke darkuar ndërsa duket se e kanë gjetur kohën për ta kaluar me njëri tjetrin.

Bukuroshja ka vendosur një skenë të sajën duke u përlotur në seritë e reja të serialit Keeping Up With The Kardashians. /Citynews/

Lajmet e fundit nga