LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mariza Ikonomi: Nuk më del që të blej rroba të shtrenjta

15 Mars 2017, 16:21, Lifestyle CNA

Mariza Ikonomi e ka pranuar publikisht se ajo nuk abuzon shumë me veshjet e shtrenjta.

Këngëtarja ka thënë një një intervistë të fundit, se nuk e vret aspak mëndjen për tu veshur dhe se në garderobën e saj ndodhet një kostum i shtrenjtë.

?Lek kam, nuk jam keq, por prap nuk më del se ndërohem shpesh?, ka thënë ndër të tjera ajo. /CityNews

 

 

Lajmet e fundit nga