LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Valbona Selimllari me një mision të ri: Në fokus fëmijët e rrugës

15 Mars 2017, 17:26, Lifestyle CNA

Valbona Selimllari është gjithmonë pranë njerëzve në nevojë dhe pavarësisht të mirave që jeta i ka falur.

Tashmë me një mision të ri, si një këshilltare e kreut të Bashkisë, Erion Veliaj, ajo ka thënë në një intervistë në ?Pasdite? në Top Channel se ishte një koiçidencë ajo çfarë kishte në plan të bënte me projektet aktuale.

Ish-missi tha se përpara se të fillonte punë në Bashki, ajo e kishte në projektet e saj që të bënte një emision për fëmijët e rrugës. Kjo ishte një nga planet e saj, për të cilën kërkonte edhe bashkëpunimin e shumë institucioneve. Ajo u shpreh se këtë projekt e ka shtyrë, pa dhënë një datë konkrete. /CityNews

Lajmet e fundit nga