LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Erik Fullani: Një herë në jetë kam punuar me rrogë

15 Mars 2017, 16:38, Lifestyle CNA

Shpesh është aluduar se Erik Fullanin e mban i ati. I famshëm tashmë edhe më shumë prej rrjeteve sociale, si rrallë ndonjëherë ai është ndalur në jetën e tij private, ku në një intervistë për “Thumb” ka folur edhe për lidhjen shumë vjeçare. Sipas tij, ndarja ishte e natyrshme, pasi lidhja ka ndodhur në një moshë të vogël.

Ai e ka cilësuar atë si një lidhje adoleshentësh, e ndërsa tashmë ai ka në krah dikë tjetër, të cilën e ka shumë përzemër.

Por Eriku ka treguar se ka punuar një herë në jetën e tij. ?Kam punuar një herë me rrogë. Kam qënë 15 vjeç. Rrogën e parë nuk e çova të gjithë në shtëpi?, tha ai duke qeshur.

Ai ka pranuar se i ati luan një rol shumë të rëndësishëm në jetën e tij, ndërsa e e ka cilësuar si një shef në punë dhe në shtëpi. /CityNews

 

Lajmet e fundit nga