LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kush është mashkulli misterioz që po shoqërohet Jennifer Lopez?

15 Mars 2017, 20:00, Lifestyle CNA

Jennifer Lopez edhe pse 47 vjece vazhdon të ngelet një nga femrat më të nxehta dhe më provokueset, ndërsa ka një numër shumë të madh fansash dhe adhuruesish në rrjetet sociale .

Bukuroshja së fudmi ëshët fotografuar me Alex Rodriguez pranë, ndërsa ka ngjallur kështu dyshimet se ka dicka mes tyre.

Dyshja ka vendosur që këtë fundjavë të ikë dikur larg me pushime, pikërisht në Bahamas, ndërsa do ti kalojë këto ditë në Bakers Bay Golf & Ocean Club.

J Lo si gjithmonë vjen seksi dhe sensuale, ndërsa e ka marrë veten më së miri nga divorci me March Anthony-n. /Citynews/

Lajmet e fundit nga