LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitet Kendall Jenner/ Hajdutët morën bizhuteritë në dhomën e gjumit

16 Mars 2017, 21:00, Lifestyle CNA

Kendall Jenner është grabitur mbrëmjene  kaluar rreth orës 1 pas mesnate.

Supermodelja 21 vjecare ka njoftuar menjëherë policinë ndërsa ka vënë re teksa mungonin disa bizhuteri në dhomën e saj të gjumit, ndërsa është frikësuar nga zhurmat në shtëpi.

Polocia ka mbërritur në shtëpinë e modeles, ndërsa ende nuk është qartësuar situata.

Mesa duket grabitësit kanë dashur të marrin thjesht bizhuteritë pa i bërë keq Kendall, edhe pse ajo është frikësuar pa masë, dhe ende nuk është qetsuar.

Në një intervistë ekskluzive për portalin TMZ, ajo ka reaguar e përlotur duke treguar ngjarjen, ndërsa dridhej nga ankthi dhe stresi i skaktuar kohëve të fundit. /Citynews/

Lajmet e fundit nga