LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhvishet Nicky Minaj/ E mbuluar me shkëlqim

16 Mars 2017, 19:00, Lifestyle CNA

Të brendshmet i kishte mbuluar me një fustan rrjete plot shkëlqim, prandaj edhe dukej e mrekullueshme dhe të gjithë kthyen sytë tek ajo.

Reperja e famshme Nicky Minaj ka pozuar para kamerave duke buzëqeshur, ndërsa ajo cka binte në sy ishte perfeksionizmi tek linjat e saj trupore.

Këngëtarja ka qenë prezente në ceremoninë e organizuar nga Celine Dion’s It’s All Coming Back To Me Now.

34 vjecarja e cila mori famën me hitin e saj Anaconda, ka treguar kështu elegancën e saj dhe format perfekte trupore. /Citynews/

Lajmet e fundit nga