LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rebelohet Kastro Zizo: Ju kritikët na keni çarë k…

16 Mars 2017, 12:00, Lifestyle CNA

Kastro Zizon tashmë e njohim si djalin rebel, e që nuk e ka aspak problem që të shpërthejë dhe në ofeza. Por komenti i tij i radhës duket sikur i kalon caqet, ndërsa në kohë reale edhe ka marrë vëmëndjen e duhur nga fansat e tij. Mesazhi i tij i drejtohet kritikëve dhe ?pseudo-komunistave? që ?rrijnë gjithë jetën në emigrim?.

?Ç’na keni çare k…. ju kritiket e k…. qe rrini ne emigrim! Keni vjedh gjithe jeten sa ishit ktu dhe tani na jepni ment… a ka mundesi te mos me çahet k… mua nga ju dhe nga kta pseudo komunistat e k…. qe bejne si te shqetesuar per popullin, vetem pse se ka rrujt k… dikush t’ju bente drejtor?!

Tung dhe mundohuni mos me çani shume k…. ! #djali_me_lule_ne_koke?,  shkruan ai. /CityNews

 

Lajmet e fundit nga