LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT/ Elvana Gjata nuk di të shkruaj anglisht?

16 Mars 2017, 11:19, Lifestyle CNA

Elvana Gjata ndodhet jashtë Shqipërisë, dhe këtë ndjekësit e kanë kuptuar përmes dy mesazheve që ajo ka ndarë me ta në Instagram.

Këngëtarja ia ka besuar karrierën e saj në SHBA, Jason Boyd-t, i njohur ndryshe si Poobear, i cili ka punuar me emra të njohur  të industrisë së muzikës, midis tyre edhe Justin Bieber.

Por si për çudi, ka ndodhur një bum kritikash nga fansat, lidhur me mënyrën sesi ajo ka shkruar. Ata i thonë se ajo nuk duhet të shkruajë me shkurtesa, ndërsa ka dhe të tjerë të cilët i kërkojnë që të punojë intesivisht për të sjellë projektin e radhës. /CityNews

Lajmet e fundit nga