LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Noizy nuk ka të ndalur, në bashkëpunim me reperat gjermanë

16 Mars 2017, 13:09, Lifestyle CNA

Noizy nuk ka të ndalur, e ndërsa misioni i tij i radhës është tregu ndërkombëtar. Edhe më herët, reperi e ka bërë të ditur për një bashkëpunim me dy repera mjaft të famshëm gjermanë, Zuma dhe Azet, por nuk i ka lënë fansat të presin shumë gjatë për këtë projekt.

Ndonëse klipi nuk është realizuar ende, reperi e ka publikuar atë në Youtube, në versionin audio. Synimi i tij kësaj herë mendohet se janë publiku dhe tregu ndërkombëtar.

?A e degjuat kongen me te re nga KMN & OTR – NUMMER 1 ?!?! Nese jo mos e humbisni:
Tu bo miliona & Skena Diploma mhmmm?, ka shkruar ai bashkëngjitur videos së shkurtër, të postuar në Instagram. /CityNews

 

A e degjuat kongen me te re nga KMN & OTR – NUMMER 1 ?!?! Nese jo mos e humbisni: Tu bo miliona & Skena Diploma mhmmm

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Lajmet e fundit nga