LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto me të brendshme +18/ Supermodelja ideale mban emrin Megan Fox

16 Mars 2017, 20:00, Lifestyle CNA

Megan Fox është padyshim femra ideale për të pozuar me bikini dhe të brendshme lingerie.

Ajo ka lenë pa fjalë gjithë të apasionuarit pas modës, ndërsa ka pozuar shumë seksi dhe provokuese.

Ajo është cilësuar jo më kot një nga femrat më të nxehta në planet, ndërsa kofshët e tonifikuara dhe gjoksi shpërthyes binin në sy tek këto foto.

Aktorja 30 vjecare ka realizua setin e saj të fundit në California’s Hollywood Hills, nën aparatin e fotografit Ellen Von Unwerth. /Citynews/

Lajmet e fundit nga