LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si duket Rosie shtatzënë?

17 Mars 2017, 11:00, Lifestyle CNA

Rosie Huntington-Whiteley edhe pse 29 vjece vazhdon të ngelet një nga femrat më seksi dhe të bukura të botës së modelingut.

Bukuroshja me origjinë britanike është shtatzënë, ndërsa duket shumë e këndshme me barkun që bie në sy dukshëm.

Ajo ka relizuar një set fotografik pranë një soze me lule, ndërsa ka veshur më të zeza duket shumë elegante. /Citynews/

Lajmet e fundit nga