LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zonjusha me të zeza/ Bella Hadid në New York

17 Mars 2017, 10:00, Lifestyle CNA

Bella Hadid e veshur e gjtiha me të zeza, dukej në humor të mirë, ndërsa ecte në rrugët e New Yorkut.

Moti i ftohtë se ka ndaluar 20 vjecaren të dalë më këmbë, për të shëtitur dhe për të pirë kafen e  mëngjesit, ndërsa bukuroshja këto ditë po i shijon duke pushuar.

Supermodelja është një nga fytyrat më të pëlqyera dhe më të adhuruara në botë, ndërsa si gjtihmonë ka treguar anën e saj klasike me një stil veshjeje të vecantë. /Citynews/

Lajmet e fundit nga