LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Johansson shkëlqen me blu/ Ja si duket pas divorcit

17 Mars 2017, 09:00, Lifestyle CNA

Scarlett Johansson duket se e ka marrë veten nga divorci, ndërsa aktorja ka treguar tashmë anën e saj elegante dhe sharmante.

32 vjecarja e mirënjohur me origjinë nju jorkeze, ka treguar elegancën e saj me një fustan klasik blu në tapetin e kuq të premierën së filmit Ghost In The Shell.

Ajo është komentuar nga gjithë të pranshmit , ndërsa ka marrë shumë përgëzime për pamjen e saj dhe linjat trupore. /Citynews/

Lajmet e fundit nga