LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dietat e shëndetshme për heqjen e rrudhave

17 Mars 2017, 15:18, Lifestyle CNA

Dietat e shumta dhe pa asnjë këshillim, padiskutim që sjellin plakjen e lëkurës, rrudhat e shumta. Por një dietë e mirë dhe e kontrolluar, do të ishte mjaft efiçente për lëkurën e pastër.

Një dietë e shëndetshme është gjithashtu mjaft e rëndësishme për lëkurën. Për kujdesin ndaj lëkurës, secili prej nesh duhet të konsumojë ushqime që janë të pasura me omega 3, acide yndyrore të shëndetshme. /CityNews

Lajmet e fundit nga