LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Scherzinger feston si e çmendur në Los Angeles

17 Mars 2017, 18:00, Lifestyle CNA

Nicole Scherzinger dukej shumë elegante dhe seksi me një fustan gri me motive copëzash tyli të tejdukshme këtë mbrëmje në Los Angeles.

38 vjecarja, e  cila është bërë e famshme me grupin muzikor Pussy Cat Dolls, ka treguar kështu linjat e saj perfekte trupore.

Bukuroshja njëkohësisht aktore por edhe këngëtare, ka festuar këtë mbrëmje në klubin e natës Tao, në Londër, me mikeshat e saja , ndërsa dukej shumë elegante dhe provokuese. /Citynews/

Lajmet e fundit nga