Basha drekon me ambasadorin Donald Lu

8 Mars 2017, 12:10, Aktualitet CNA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po drekon me ambasadorin e SHBA, Donald Lu. Mësohet se kreu i opozitës dhe ambasadori po drekojnë në një lokal në zonën e ish-Bllokut.

Temë diskutimi në tryezë mësohet të jetë situata politike në vend.

Opozita ka nisur prej 19 ditësh një protestë para Kryeministrisë, duke kërkuar qeveri teknike që do ofronte zgjedhje të lira e të ndershme./CityNews

Lajmet e fundit nga