Sulmohet drejtori i CityNews

8 Mars 2017, 10:13, Aktualitet CNA

Drejtori i CityNews, Elvi Fundo, është sulmuar këtë paradite nga dy persona.

Ngjarja ka ndodhur te zona e ?Stacionit të Trenit? në kryeqytet dhe nuk dihet ende identiteti i autorëve.

Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e ngjarjes. Drejtori i CityNews ndodhet në Spitalin Ushtarak për trajtim mjekësor./CityNews

Lajmet e fundit nga