LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shoqata “Të duam Evi Kokalari” reagon kundër Ylli Rakipit

17 Tetor 2023, 17:09, Satire Politike CNA

Shoqata “Të duam Evi Kokalari” reagon kundër Ylli Rakipit

Mund të duket e pabesueshme, mund të duket e pavërtetë, mund të duket një trillim, por një grup individësh, fansa të Evis Kokalarit, e lindur si e tillë në Tiranë dhe më pas e kthyer në Evi Angelakis në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pritet të krijojnë një "fan club", një shoqatë, një grup aktivistësh në mbështetje të konservatores liberatore, udhëheqëses shpirtërore, fantastikes Evi Angelakis.

Ata kanë filluar aktivitetin e tyre me një deklaratë kundër sharjeve dhe fyerjeve të Ylli Rakipit ndaj zonjës Angelakis.

Për ata që nuk besojnë, shoqata bazuar në statutin e saj thekson se sulmet dhe akuzat Rakipit ndaj zonjës Angelakis janë mungesë etikë që si shkon një burri përballë një burri e jo më tej.

Ky tradhtar i madh i partisë së popullit e më gjerë, nuk e duroi dot Evi Kokalarin, e mërziti, e shau, e nervozoi, i tha ik q**, i drejtoi gishtin dhe e ofendoi në studio "live", thuhet në reagim

Evi, duke moderuar një emision të shkëlqyer, kishte ftuar Ylli Rakipin, i cili, nga ana e tij, me nerva, u largua nga studioja duke fyer me fjalë të ulëta të shkëlqyerën, Evi Angelakis./ CNA

Lajmet e fundit nga