LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luli në lot, i iku peshkaqeni

19 Qershor 2023, 09:02, Satire Politike CNA

Luli në lot, i iku peshkaqeni

Një peshkaqen është kapur nga peshkatarët në zonën e Gjirit të Lalzit.

Siç edhe duket nga pamjet e mbërritura në redaksinë e "SYRI.net", peshkaqeni është i vogël dhe ka rënë në rrjetën e peshkatarëve.

Ky lajm, si duket, ka shkaktuar shqetësim te Lulzim Basha dhe familjaret e tij, të cilët ndodheshin te vilat luksoze në Vala Mar duke bërë pushimet e fundjavës.

Lulzim Basha sapo ka dëgjuar për peshkaqenin ka shkuar me vrap ta shohë, por peshkatarët janë larguar sërish në det, duke e lënë Lulin të vetmuar dhe të mërzitur që nuk mund të shikonte peshkaqenin, që Luli mendonte se mund ta kafshonte./CNA

Luli në lot, i iku peshkaqeni

Lajmet e fundit nga