LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Festë e madhe në PD për 1 Qershorin/ Albana Vokshi dhe Tritan Shehu në takim

31 Maj 2023, 22:12, Satire Politike CNA
Festë e madhe në PD për 1 Qershorin/ Albana Vokshi dhe Tritan
Fotomontazh - Tritan Shehu dhe Albana Vokshi

1 Qershori është nesër, dita e gëzimit të fëmijëve.

Por kjo nuk mund të kalonte edhe pa u festuar edhe me personazhet e rëndësishme të oborrit të selisë blu të Foltores.

Pas ikjes së Lulzim Bashës apo “rikthimit” të tij, nesër ka një shans, Luli mund të vizitojë selinë e PD-së, pas kësaj ftese.

Për ata që nuk e besojnë mund të shikojnë këtë foto, e cila është ftesa zyrtare që ka shpërndarë Agron Shehaj, ku i pranishëm në pritjen e fëmijëve me rastin e 1 Qershorit pritet të jetë edhe Tritan Shehu, bashkë me Albana Vokshin.

Ndoshta Albana me Tritanin dhe ardhja e Lulit do t’i gëzojë shumë kalamajtë, por shumë më tepër besoj se do të gëzojnë doktorin.

Të qash e të qeshësh.../ CNA.al

Festë e madhe në PD për 1 Qershorin/ Albana Vokshi dhe Tritan

19:58 Satire Politike

“Baba Karloja”

“Baba Karlon” fëmijët e njohin nga përralla e Pinokut, e n...

Lajmet e fundit nga