LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbulohet kandidati fitues i bashkisë Librazhd

15 Shkurt 2023, 19:22, Satire Politike CNA

Zbulohet kandidati fitues i bashkisë Librazhd

Enkelejd Alibeaj ka gjetur kandidatin fitues të bashkisë së Librazhdit.

Dhe ky është Bujar Vreto, i cili ka dhënë urimin më të veçantë për “Shën Valentinin, duke ia kaluar edhe këngës së Luizit për Kiarën.

Me disa lule mimoza, Vreto uron qytetarët e Librazhdit për festën e të dashuruarve.

“Të nderuar bashkëqytetarët e mi Librazhdas. Në emrin tim dhe të Partisë Demokratike dega Librazhd, por edhe si kandidat për kryetar bashkie, dua t’ju uroj nga thellësia e zemrës Gëzuar Shën Valentinin, ditën e madhe të dashurisë, respektit, vlerave dhe integritetit të mbarë Shqipërisë”, shprehet kandidati i Alibeajt.

Me siguri Bujar Vreto e fiton bashkinë. Ndiqeni pa koment videomesazhin e mjeshtrit të urimeve./ CNA.al

 
19:58 Satire Politike

“Baba Karloja”

“Baba Karlon” fëmijët e njohin nga përralla e Pinokut, e n...

13:39 Satire Politike

Nga Ardi Stefa/ Ish...

Ore vëlla, si je? Më dëgjo me vëmendje. Do zbresësh nga ...

Lajmet e fundit nga