LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet vendore 2023/ PS mblidhet për të përzgjedhur kandidatët

26 Shtator 2022, 13:48, Politikë CNA

Zgjedhjet vendore 2023/ PS mblidhet për të përzgjedhur

Partia Socialiste ka  ndezur motorrët për zgjedhjet vendore 2023.

Raportohet se pasditen e se martës në orën 18.00 PS do të mbledhë kryesinë.

Në këtë mbledhje pritet të diskutohet dhe të behët përzgjedhja e kandidatëve për kryetarë të bashkive./CNA.al

Lajmet e fundit nga