LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U zgjodh nënkryetar i PD-së/ Luçiano Boçi, mesazh demokratëve

4 Qershor 2022, 10:42, Politikë CNA

U zgjodh nënkryetar i PD-së/ Luçiano Boçi, mesazh

Luçiano Boçi u zgjodh nënkryetar i PD-së me 123 vota. Një ditë pas votimit, Boçi ka falënderuar të gjithë demokratët për besimin e dhënë, për ta kthyer PD-në, në një alternativë qeverisëse!

“Falenderime për votëbesimin që Këshilli Kombëtar na dha ne të gjithëve, për vazhdimin e përpjekjeve tona të përbashkëta për bashkimin e Partisë Demokratike dhe kthimin e saj në alternativë qeverisëse!

Mirënjohje për çdo demokrat e votues që me besim e përkushtim na ndjek e mbështet pa kursim në rrugën e betejat tona politike”, shkruan Boçi në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga